بسم الله الرحمن الرحیم

 

شرکت هفت خوشه (سهامی خاص) با بیش از دو دهه تجربه در ارایه خدمات فنی و مهندسی در ارتفاع با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب با به کارگیری نیروهای متخصص و کارآزموده در حوزه معماری و عمران و استفاده از تجهیزاتی با استاندارد روز دنیا ،رزومه روشن و تجربه موفق و منحصر بفردی را در کارنامه خود به نمایش گذاشته است

  شرکت هفت خوشه (سهامی خاص) با افتخار آماده ارایه خدمات در ارتفاع با تکنیک راپل در حوزه خدماتی به شرح ذیل می باشد :

 • روغن زدن نمای چوب ترمووود : تعمیر و احیاء نماهای چوبی با روغن مخصوص چوب ترمووود .

 • آب گریزی سطوح و نما (ضد آب سازی) با استفاده از فن آوری نانو جهت سطوحی که صرفا ریشه سیلیسی دارند مانند : ضد آب سازی سطوح سیمانی ، ضد آب سازی سنگ نما ، ضد آب سازی نمای آجری ، ضد آب سازی نمای رومی .

 • پیچ و رولپلاک نمای ساختمان : پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان  : پیچ و رولپلاک سنگ نما با استفاده از پیچ های گالوانیزه 10*2.5  برند برتر و رولپلاک مخصوص + پوشاندن کلیه پیچ ها با استفاده از بتونه مخصوص جهت زیبایی بصری نما + اندازه گیری ابعاد سنگ های افتاده ،تهیه سنگ و ابعاد کردن سنگ ها با مینی فرز ،سوراخ کاری سنگ ،پاکسازی محل نصب سنگ بر روی نما و در نهایت چسب زدن پشت سنگ و نصب سنگهای ریخته شده با پیچ و رولپلاک . در مواقعی که مصالح (ملات سیمان ) به میزان کافی زیر سنگ نباشد و یا از رابیتس با مصالح کم استفاده شده باشد دیتایل اجرایی تغییر و بجای استفاده از پیچ و رولپلاک از انکرها و چسب های ضد زلزله  استفاده میشود که در صفحه پیچ و رولپلاک سنگ نما همین سایت به تفصیل و مصور بیان شده .

 • رنگ آمیزی در ارتفاع : رنگ آمیزی نمای ساختمان ، رنگ آمیزی برج ها ،رنگ آمیزی سازه های صنعتی ،رنگ آمیزی تاسیسات صنعتی و پالایشگاهی ،رنگ آمیزی سکوهای نفتی ،کشتی و ناوها در دریا ،رنگ آمیزی دودکش های صنعتی .

 • درزبندی و بندکشی نمای ساختمان : بند کشی بین سنگ های نما با ملات همرنگ جهت جلوگیری از نفوذ آب : درزبندی نمای کامپوزیت ،درزبندی نمای شیشه ای ،درزبندی نمای فریم لس ،درزبندی نمای کرتین وال .

 • تعویض شیشه نما ، تعویض بازشو پنجره ، تعویض بازشو فریم لس ، تعویض بازشو کرتین وال .

 • پوشاندن پاسیو و حیاط خلوت با توری .رنگ آمیزی نمای ساختمان و سطوح

 • بستن درز انقطاع ساختمان با ورق گالوانیزه ،پلاستوفوم و اسپری فوم ،توری مرغی و سیمانکاری و ... (پوشش درز انبساط ساختمان ، پوشاندن درز انقطاع ، پوشش درز انقطاع ، پوشاندن درز انقطاع ساختمان )

 • نصب توری پاسیو ،پوشش سقف پاسیو ،پوشاندن پاسیو ،

 • نورپردازی نما ی ساختمان ،نورپردازی پل های مواصلاتی : کابل کشی بر روی نما و نصب پرژکتور ،وال واشر ،ال ای دی و ...

 • برشکاری بر روی نما : بریدن زوائد .

 • پر کردن حفره های موجود بر روی نما که تبدیل به لانه پرندگان و حیوانات موذی گردیده .

 • جوشکاری بر روی نما در ارتفاع .

 • بالاکشی و نصب اشیاء حجیم و سنگین .

 • کابل کشی دوربین های مدار بسته و نصب دوربین در اتفاع .

 • تنظیم فرستنده و گیرنده های مخابراتی بر روی دکل .

 • هرس درختان .

 • نصب دریچه هود ،نصب دریچه هواکش ،نصب دریچه دودکش

 • نماشویی : شستشوی نما با واتر جت ، شستشوی نما با واتر سندبلاست ، شستشوی نما با ابر و طی ،اسید شویی نما

 • شستشو واتر جت : شستشوی سطوح و نما با دستگاه واتر جت 300 بار 7.5 کیلو وات 3 فاز با دبی 15 لیتر در درقیقه جهت شستشوی نمای سنگی ،شستشوی نمای رومی ،شستشوی نمای آجری ،شستشوی نمای سیمانی ،شستشوی نمای کامپوزیت ،شستشوی نمای شیشه ای

 • شستشو واتر سندبلاست : شستشو سطوح و نمای ساختمان با دستگاه واتر سندبلاست 400 بار جهت واتر سندبلاست سنگ نما ، واتر سندبلاست نماهای آجری ، واتر سندبلاست سطوح سیمانی ، واتر سندبلاست کف

 • پاکسازی و رسوب زدایی جرم های سخت و رسوب شده روی سطوح و نما به روش خروج همزمان سیلیس و آب با فشار حداقل 400 بار از نازل دستگاه واتر سندبلاست همچنین جهت مضرس کردن سطوح قبل از فرآیند هایی مانند رنگ آمیزی ،کنیتکس و .... استفاده میشود

 • شستشوی دستی نما : شستشوی دستی نما های صاف و صیغلی با ابر وطی

 • رزین سنگ نما و آجر جهت براقیت نما و زیبایی نما

 • لازم به توضیح است ارایه خدمات دسترسی با طناب ( ROPE ACCESS ) مورد تائید فدراسیون جهانی صخره نوردی ( IRATA ) میابشد و کلیه عوامل اجرایی دارای بیمه حوادث با نام      بوده و تمامی صدمات و خطرات جانبی احتمالی در حین کار به عهده شرکت هفت خوشه (سهامی خاص) میباشد . همچنین ارایه خدمات در کلیه استانهای کشور بوسیله تکنسین های آموزش دیده و با استفاده از تجهیزات با استانداردهای روز دنیا صورت گرفته و جهت کلیه خدمات ارایه شده ضمانتنامه صادر خواهد شد و در صورت درخواست مشتریان محترم تیم کارشناسی جهت بازدید و ارایه مشاوره رایگان به محل پروژه اعزام خواهد شد .

        

     

با تشکر و تقدیم احترام

شرکت هفت خوشه (سهامی خاص)

 

خدمات کار در ارتفاع شرکت هفت خوشه (سهامی خاص)

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان
نماشویی: واتر جت ،واتر سندبلاست و ...
نورپردازی نمای ساختمان

رنگ و روغن نمای چوب ترمو

دسترسی با طناب صنعتی

رنگ آمیزی نمای ساختمان
آب بندی نمای ساختمان (پوشش نانو)

شستشوی نمای ساختمان

پيچ و رولپلاک نمای سنگ ساختمان با استفاده از روش کار با طناب در ارتفاع بدون نیاز به داربست


نمای ساختمان های سنگی که از سنگ های مختلف از قبیل گرانیت ،مرمریت ،تراورتن یا از هر نوع سنگ دیگری نماسازی شده اند اصولا به دلیل مختلف نیاز به استحکام سازی دارند چرا که به دلایل ذیل به مرور زمان ریزش می کنند :

نشست ساختمان
نداشتن کیفیت ملات زیر ساخت سنگ
دوغاب ریزی نامناسب و یا استفاده از دوغاب نامناسب (ترکیب دوغاب)
باز بودن بند یا درز  بین سنگ ها که باعث نفوذ آب باران می شود : (یکی از علت های اصلی تخریب نمای ساختمان نفوذ آب باران و برف در بستر نماست که در فصول سرد با یخ زدگی نما و انبساط آب سبب ترکیدن سنگ ها و تخریب آن می شود )
ترک داشتن و شکستگی سنگ
شل بودن سنگ ها
استفاده از سنگ های آنتیک (برشی)
استفاده از سنگ هایی با عرض کمتر از 10 سانتیتر
استفاده از سنگ های دندان موشی
اسکوپ نکردن سنگ های صیقلی و صاف مثل سنگ های گرانیت و عوامل بعدی آن مثل یخ زدگی و طبله کردم ملات پشت سنگ ،ارتعاش های صوتی ،ضربه های ناخواسته داخلی ساختمان جهت بازسازی و ...
استفاده از چسب سنگ بجای ملات سیمان
کم بودن ضخامت ملات سیمان پشت سنگ و رابیتس
انجام پروسه سنگ کاری در فصل سرما و عدم استفاده از ضد یخ جهت ملات سیمان
استفاده از سنگ های نامناسب در نما مانند سنگ هایی که ریشه آهکی داشته و با آب واکنش نشان میدهند .

 قبل از شروع پروسه پیچ و رولپلاک باید در نظر داشت که از چه ابزار و مصالحی مناسب برای انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما و جلوگیری از سقوط آن در هنگام فرآیند اجرا  استفاده کرد تا با وارد کردن تنش های غیر مجاز به آسیب های بیشتر دامن نزنیم .
این مهم در سنگ های با ابعاد کوچکتر (عرض کم) که معمولا در ستون ها و قاب پنجره استفاده می شوند بسیار حائذ اهمیت است و کار دقیق و تخصصی را میطلبد تا موجب شل شدن دیگر سنگ های نما و ریزش به هنگام کار نگردد .
پیچ ها در سنگ های طولی در فواصل 40 و بعضا 50 سانتیمتری نصب می گردد اما اگر ابعاد سنگ نما کمتر از 50 سانتیمتر بود روی هر پلاک 2 عدد پیچ خواهد خورد .
برای پیچ و رولپلاک سنگ هایی با عرض کم مانند ستون ها ،قاب پنجره ها ،سینه کفتری و ... می بایستی جهت سوراخ کاری از دریل معمولی که فاقد حالت چکشی و ضربه زن می باشد استفاده کرد و وقتی که سنگ سوراخ شد و مته به بتن و مصالح پشت سنگ رسید ،حال از دریل هیلتی چکشی یا حالت چکشی همان دریل جهت سوراخ کردن بتن استفاده می شود تا در اثر تنش های ضربه های چکشی هیلتی به هنگام سوراخ کاری باعث شکسته شدن سنگ هایی با عرض کم نشوند .
پس از سوراخ کاری پیچ و رولپلاک مربوطه که پیچ 5 سانت یا پیچ 6 سانتیمتر (بسته به قطر مصالح پشت سنگ) را داخل سوراخ قرار داده و با دریل پیچ بند سفت میکنیم .
با توجه به جنس سنگ و مقاومت سنگ در اغلب موارد روی کلیه سوراخ ها به میزان 1.5 میلیمتر خزینه میشود تا پیچ داخل سنگ قرار گیرد .
روی پیچ ها بوسیله بتونه مخصوص و همرنگ سنگ و یا رنگ سنگ مخصوص پوشیده می شود تا پیچ و رولپلاکی که سنگ نمای ساختمان توسط آن محکم و سفت و مهار شده اند قابل دید نباشد و بر زیبایی بصری نمای ساختمان تاثیر نگذارد .


قبل از اقدام به پیچ و رولپلاک سنگ نما چه مواردی باید بررسی شوند :

تعیین و ارزیابی نوع سنگ ،ضخامت و رنگ سنگ نمای ساختمانبررسی رگه های موجود در سنگ نما وکیفیت سنگ
اندازه گیری ابعاد و قطر سنگکار در ارتفاعانتخاب دیتایل اجرایی نصب سنگ در نماانتخاب روش انجام کار و تعیین مصالح مورد نیازارزیابی مصالح 

مصرفی و ساختار دیوار زیر سنگ
اندازه گیری ضخامت ملات زیر سنگ جهت انتخاب اندازه پیچ برای محکم کردن سنگ نما
پیچ و رولپلاک سنگ نما با استفاده از پیچ های برتر 6 سانتی متری ضد زنگ و گالوانیزه 10*2.5  و رولپلاک مخصوص آن صورت می گیرد .
 محو کردن و پوشش روی پیچ ها با استفاده از بتونه مخصوص ضد اسید صورت میگیرد که جهت زیبایی بصری بیشتر کار دقیقا همرنگ با سنگ مربوطه میباشد .


شرایط خاص : در شرایطی که ملات سیمان در زیر سنگ نما به اندازه کافی نباشد یا زیر سنگ نما ،رابیتس با ملات کم کار شده باشد ،شرایط اجرایی تغییر می کند و از انکرها و چسب های ضد زلزله بجای دیتایل پیچ و رولپلاک استفاده می شود . (شرح کامل این بخش در ذیل صفحه)
توضیحات :
به جز رعایت موارد ذکر شده ضروری است برای کار با ابزار و ادوات استاندارد و کالیبره و انجام عملیات پیچ و رولپلاک از افرادی فنی و مجرب و کارآزموده که آگاهی و تخصص کافی به مقوله صخره نوردی صنعتی (دسترسی با طناب)دارند استفاده شود چرا که در غیر اینصورت انتظار میرود که با وارد کردن ضربات نسنجیده و غیر اصولی به هنگام سوراخ کاری با دریل چکشی به سنگ نمای ساختمان آسیب جدی وارد گردد و موجب افتادن و خرد شدن سنگها شود .


ابزار و مصالح مورد استفاده در پیچ و رولپلاک نماهای سنگی :

به کارگیری دریل معمولی و دریل چکشی کالیبره و استاندارد و مته 4 شیار 2 الماسه  
استفاده از دریل مجهز به دیمر جهت تنظیم سرعت سوراخ کاری سنگ نما (ابتدا با دور کم جهت سوراخ کاری سنگ و سوراخ کاری با دور بالا جهت سوراخ کردن بتن)
قطر سوراخ ها حداقل 6 میلیمتر و حداکثر 7 میلیمتر میباشد .
به کار گیری  پیچ های گالوانیزه 6 سانتیمتری 10*2.5 برتر و رولپلاک مخصوص
پوشش روی دهانه پیچ ها با استفاده از بتونه همرنگ سنگ
به کار بردن انکرهای پلاستیکی HUD (اچ یو دی) و DBZ  (دی بی زد) برند آلمان در مواردی که بدلایل نامناسب بودن زیر سازی امکان پیچ و رولپلاک سنگ نما وجود ندارد


چسب های پلی اورتان و اپکسی مگا مکث :

در مواقعی که با سنگ های نمای با عرض کمتر از ده سانتیمتر و یا قطر بیشتر از 3 سانتیمتر مواجهیم یا به علت حجیم بودن سنگ امکان پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان وجود ندارد از چسب پلی اورتان و اپوکسی مگا مکث استفاده میشود .
استفاده از کمربندهای فلزی (تسمه ای) و بست ها برای نگهداری سنگ های خاص در ارتفاع


مراحل جاگذاری و تعویض سنگهای افتاده و یا معیوب :

اندازه گیری محل سنگ افتاده و یا معیوب جهت تهیه سنگ جایگزینپیچ و رولپلاک نمای ساختمان تهیه سنگ و اندازه کردن سنگ ها با مینی فرز
سوراخ کردن سنگ
تمیز کاری محل قرار گرفتن سنگ بر روی نما
 چسب کاری پشت سنگ (چسب سنگ) و پیچ و رولپلاک کردن سنگ مربوطه
بتونه کردن کلیه پیچ های استفاده شده در نصب سنگ ها با بتونه همرنگ سنگ جهت پوشاندن محل پیچ و رولپلاک
استفاده از چسبهای ضد زلزله برای چسباندن سنگ های با عرض کم که امکان پیچ و رولپلاک کردن آن ها وجود ندارد
بندکشی فواصل بین سنگ های باریک کمتر از 10 سانتی متر (مستعد ریزش) با چسب ضد زلزله
بند کشی کلیه سنگ های نصب شده با ملات همرنگ جهت جلوگیری از نفوذ آب

بند کشی و درز بندی سنگ های نصب شده :

 جهت جلوگیری از نفوذ آب (عامل مخرب) میبایستی کلیه سنگ های نصب شده بندکشی شوند . چرا که آب های وارده از طریق باران ،شستشوی نما و ... در دمای زیر صفر یخ زده و حجمش زیاد شده و با فشار آوردن به سنگ باعث سقوط و یا شکستن سنگ میگردد .

انکر    HUD  اچ یو دی

انکر پلاستیکی با قابلیت بازشدن از وسط ،چپ و راست و مورد استفاده در مکان هایی که مصالح پشت سنگهای نما کافی نباشد و در اینصورت استفاده از رولپلاکهای متعارف امکان پذیر .
در صورت کم بودن ملات در پشت سنگهای نما ،پیچ و رولپلاکهای معمول در قسمتهای بدون مصالح باز میشوند و در نهایت موجب هرز گشتن پیچ میشود .مزیت استفاده از انکر پلاستیکی HUD  (اچ یو دی) به جای پیچ و رولپلاک سنگ این است که این انکر دقیقا در پشت سنگ باز شده و عمل محکم سازی سنگ را انجام میدهد .
این انکر در 2 سایز متفاوت برای سوراخ کاری با قطرهای 6 و 8 میلیمتر با پیچ های 5 و 6 سانتیمتری به کار برده میشوند که مته شماره 7 معمولا برای سنگ هایی با عرض بیشتر و مته شماره 6 برای ستگ هایی با عرض کم (ستون ها ، قاب پنجره و ... ) استفاده می شوند .
این انکر را شرکت سازنده آلمانی آن ضمانت نموده که توانایی نصب در هر نوع مصالح پایه و نیز با پیچ هایی با طول های متفاوت را دارد .

انکر دی بی زد

این انکر نیز در هنگامی استفاده می شود که مصالح پشت سنگ کمتر از حد استاندارد (حدود 2 سانت) و یا دارای حفره (خلل و فرج) باشد که در این حالت پیچ و رولپلاکهای معمولی کاربری نداشته و امکان تثبیت سنگ و کامل بسته شدن پیچ روی رولپلاک وجود ندارد چرا که پیچ به فضای خالی پشت سنگ رسیده و آزادانه میگردد و سفت نمیشود .
این انکر در سوراخ با قطر 6 میلیمتر قرار میگیرد و با ضربه چکش به زائده آن نیمی از میله استوانه ای داخل از وسط به صورت پروانه ای باز شده و در نهایت عمل محکم کاری و تثبیت سنگ انجام میگیرد .
این انکر با چکش نصب میشود و سایز سوراخ کاری آن پایین است .


چسب های مگامکث و مگا یورتان (اسکوپ سنگ نما)

یکی از اصلی ترین کاربردهای این چسب ها در زمانهایی است که به دلایلی امکان پیچ و رولپلاک سنگ ( اسکوپ )وجود ندارد .
استفاده از چسب های اپوکسی و پلی یورتان مگامکث (اولین و تنها چسب های فوق قوی و ضد زلزله در دنیا)بسیار مناسب و کارآمد جهت تثبیت کردن سنگ های حجمی و سنگین به فلز ،بتن و سنگ و همچنین مناسب جهت بولتهای صفحه ستون با ضمانت مادام العمر دارای استاندارد ایزو 9001 ،14001 میباشد .
این محصول دو جزئی و بر پایه اپوکسی و پلی یورتان می باشد و بسیار مقاوم و قوی و محکم است که در تمامی شرایط آب و هوایی (سرد و گرم)به کار می رود و برای چسباندن و اتصال انواع سنگ ،بتن ،آهن و ... در تمام فصول مناسب می باشد .
این ماده بصورت خمیری شکل و رقیق است و برای پرکردن منافذ و شیارهای بتنی به کار میرود . همچنین جهت اصلاح و تعمیرات بتن های قدیمی و سنگ های حجیم و سنگین که امکان پیچ و رولپلاک آنها وجود ندارد و اتصال فلز به بتن در صنعت ساختمان به کار می رود .
این محصول دو جزئی به نسبت مساوی مخلوط و حداقل در 20% سطح استفاده می شود .
حداقل دمای گیرایی 25 درجه سانتیگراد و زمان کار 8 دقیقه می باشد و زمان تثبیت نهایی 72 ساعت می باشد .

 

لازم به توضیح است که کلیه پرسنل شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه (سهامی خاص) دارای بیمه حوادث با نام به شماره 83/3029/400/1/2818/1395 بوده و تمامی صدمات و خطرات جانبی در حین انجام کار به عهده شرکت هفت خوشه  می باشد .
همچنین کلیه خدمات ارائه شده توسط شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه دارای ضمانتنامه می باشد .
در صورت تمایل مشتریان محترم ، بازدید و ارایه مشاوره حضوری رایگان در محل پروژه ،توسط کارشناسان شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه (سهامی خاص)  صورت خواهد گرفت .

 

 

با تشکر و تقدیم احترام
شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه (سهامی خاص)

 

 واترجت و سندبلاست

ارایه خدمات شستشوی سطوح و نماشویی در ارتفاع به روش دسترسی با طناب

نمای ساختمانها و سطوح به جهت آلودگی توسط عواملی مانند بارندگی ،باد ،آلودگی هوا و ... تاثیر نامطلوبی از لحاظ بصری بر بینندگان آنها می گذارند .

نماشویی به روش های مختلفی صورت میگیرد :

شستشوی دستی با ابر و تی ،شستشو با واتر جت ، شستشو با واتر سندبلاست و اسید شویی

شستشوی ابر و تی :

ویژه سطوح و نماهای درخشان و صیغلی نظیر شیشه ،کامپوزیت و ... است که بوسیله محلول آب و شوینده و دستمال نانو و تی مخصوص انجام می شود .


نماشویی دستی با ابر و تی :

شستشو با استفاده از مواد شوینده و طی نانو فیبر و جمع آوری آب بوسیله طی استیل (آب جمع کن)
 نماشویی با ابر و تی مختص نماهایی میباشد که دارای سطوح براق و صیغلی مانند نماهای شیشه ای ،نمای فریم لس ،نمای کرتین وال ،کامپوزیت و اچ پی ال و ... می باشد .در صورت انجام نشدن فرآیند شستشوی نما و یا گذشت زمان زیاد از آخرین شستشو و یا استقرار پروژه (نما) در شهر و یا منطقه ای که سرشار از آلاینده های گوناگون بوده (باران های اسیدی و ... ) در اینصورت جرم به صورت رسوب سطح شیشه را پوشانیده و شیشه را کدر می کند که جهت شستشوی نمای شیشه ای اینچنینی ابتدا میبایستی سطح شیشه با اسید رقیق اسید شویی شده سپس با روش دستی ابر و طی حد اقل دو مرتبه شستشوی دستی گردد .


توصیه : شایسته است نماها با توجه به  جغرافیای مربوطه و میزان آلودگی منطقه در بازه زمانی متناوب شستشو شوند .
شستشوی نمای کامپوزیت : نماهای کامپوزیتی که جرم کمی به خود گرفته اند و به قولی چرکمرد نیستند با روش نماشویی دستی با ابر و تی و دستمال نانو و محلول شوینده با ااستفاده از تکنیک دسترسی با طناب و مصرف حداقل آب قابل شستشو می باشند .
نماهای کامپوزیتی که زمان طولانی از شستشوی قبلی آن ها گذشته و یا از زمان ساخت تا به حال شستشه نشده اند چون در معرض آلودگی و یا باران های اسیدی و ... قرار داشتند سطح آن ها دارای رسوب و چرکمرد می باشد .جهت شستشوی نمای کامپوزیت اینچنینی بهتر است ابتدا نما با دستگاه واتر جت با فشار حداقل 300 بار (دبی 15 لیتر در دقیقه) شسته شده سپس به روش نماشویی دستی لکه گیری شوند .


شستشو با دستگاه واتر جت :

واترجت آب سرد ،واتر جت آب گرم ،واتر جت برقی (واتر جت تک فاز و واتر جت 3 فاز) ،واتر جت با موتور بنزینی ،واتر جت ثابت مرکزی

شستشوی نما و سطوح با دستگاه واتر جت :

واتر جت به دستگاه آب پاش با فشار زیاد اطلاق می گردد که آب شهری را با فشار زیاد به سطح مربوطه می پاشد و کلیه جرم ها را از سطوح آلوده می زداید .آب با فشار 200 تا 400 بار از نازل خارج شده و جرم زدایی صورت می گیرد .

کاربردهای دستگاه واتر جت :

نماشویی سازه و ساختمان ،نماشویی برج ها ،نماشویی سنگ ،نماشویی آجر ،نماشویی سطح سیمانی ،شستشوی دیوار و نماشویی نمای شیشه ای ،نماشویی کامپوزیت و نمای کرتین وال

شستشوی نماهای سنگی :

جهت شستشوی نماهای سنگی میبایستی نما بوسیله واتر جت شستشو شود و سپس در صورت تلفیقی بودن نما المانهای دیگر نما مانند شیشه ،کامپوزیت ،فلز و ... بصورت نماشویی دستی با روش ابر و تی و ... مجددا شسته و لکه گیری میشوند .
در نماهایی که از سنگ های بدون خلل و فرج و صاف و صیغلی همچون سنگ های گرانیت ،مرمریت ،تراورتن چرمی و ... استفاده شده می توان جهت کاهش هزینه و صرفه جویی در مصرف آب از روش شستشوی دستی نما با ابر وتی استفاده کرد و از شستشو نما با واتر جت صرف نظر کرد . حالت بعد سنگ هایی هستند که سطحی مضرسی دارند مانند سنگ های تیشه ای که سطح آن دارای حفره و خلل و فرج میباشد . این نوع سنگ ها بشدت جذب کننده جرم و آلودگی هستند و جهت نماشویی این سطوح روش نماشویی دستی و نماشویی واتر جت پاسخگو نیست و میبایستی با روش واتر سندبلاست انجام شود . شستشوی واتر سند بلاست ویژه سطوح با رسوبات فراوان و نماهای غیر درخشان مانند نماها و سطوح سیمانی رسوب کرده و نماهای آجری و یا بردن رنگ از روی نماها و سطوح که دراین نوع شستشو از مخلوط آب به همراه ریزدانه سیلیسیوم استفاده میشود .

شستشوی واتر سند بلاست :

ویژه سطوح و نماهای غیر درخشان و دارای رسوبات فراوان همچون نماها و سطوح سیمانی رسوب کرده و نماهای آجری و یا بردن رنگ از روی سطوح و نماها که در این شستشو مخلوط آب به همراه درصدی ریز  دانه که بسته به نوع سطح از سیلیسیوم ،پودر آهن و خرده شیشه استفاده می شود .

شستشو با دستگاه واتر سندبلاست :

کاربرد دستگاه واتر سندبلاست در جهت پاکسازی و جرم زدایی از سطوح با جرم های رسوب شده قدیمی و سخت مانند سطوح سیمانی (دیوار سیمانی و ...) است که تنها با فشار آب دستگاه واتر جت تمیز نمیشوند . همچنین واترسندبلاست در جرم زدایی از دیوارهای آجری ،سنگ نما و سنگ دیواره ها و ... کاربرد دارد .
واتر سندبلاست چیست ؟ واتر به معنی آب و سند به معنی سیلیس و ماسه و بلاست به معنی پاشیدن است . در این فرآیند سیلیس با فشار بالای آب که توسط دستگاه واتر جت ایجاد میشود ، به سطح مذکور پاشیده شده و موجب پاکسازی و تمیز شدن جرم ،چربی ،مواد زائد ، رنگ و ... می گردد .پر کاربردترین شیوه سایش جهت لایه برداری بدون غبار با خروج همزمان آب و دانه های سیلیس برای پاکسازی سطوح سنگی و آجری واتر سندبلاست می باشد .

کاربری واتر سندبلاست :

واتر سندبلاست نمای آجری ،واتر سندبلاست نمای سنگی ، واتر سندبلاست نمای رومی ، واتر سندبلاست نمای سیمانی ، واتر سندبلاست کلیه سطوح در ارتفاع .دستگاه واتر سند بلاست در موارد دیگری هم کاربرد دارد از جمله :
تمیز کاری و بستر سازی جهت شروع رنگ آمیزی
رنگ زدایی ،زنگ زدایی و پاکسازی رسوبات آهکی ،رسوب زدایی و رنگ برداری ازسطوح و ماسه زدایی
در پروسه جرم زدایی و پاکسازی از دستگاه واتر جت 300 تا 400 بار ،آب شهری ،سیلیس ،نازل تزریق و برق 3 فاز استفاده می کنند .سیلیس مورد استفاده در دستگاه واتر سندبلاست با توجه به آلودگی و میزان جرم نما و سطوح از دانه بندی مختلفی برخوردار است .
آب شهری که وارد دستگاه واتر جت می گردد با فشار زیاد به سمت نازل می آید و موجب مکش سیلیس از محفظه سیلیس می شود که در نهایت موجب خروج همزمان دانه های سیلیس و آب از نازل می گردد . واترسندبلاست کاربردهای صنعتی هم دارد که میتوان از رسوب زدایی بدنه کشتیها و ... نام برد .

لازم به توضیح است که تامین برق 3 فاز از اقدامات اولیه شستشوی با دستگاه واتر جت و واترسندبلاست میباشد . ساختمان هایی که مجهز به سیستم آسنانسور باشند قطعا دارای برق 3 فاز میباشند . در صورتیکه ملکی فاقد برق 3 فاز باشد اگر دارای حداقل 3 کونتور که هرکدام دارای فازورودی غیر همنام باشند نیز امکان پذیر است .
نکته : بعد از شستشوی نماهای سنگی ،سیمانی ،آجری و ... بوسیله دستگاه واتر جت و یا واتر سندبلاست بهتر است جهت محافظت از نما از پوشش های نانو (آب گریز) استفاده شود .
لازم به ذکر است اندازه و جنس دانه های سیلیس رابطه مستقیم با جنس و بافت سطح مربوطه دارند . در انتخاب نوع دانه سیلیس میبایستی دقت داشت تا بهترین نتیجه حاصل گردد .

شستشو با اسید :

اسید شویی :  که به دلایلی از جمله سولفاته شدن نما یا جرم های موجود در نماهای مختلف از این روش استفاده می گردد .

 اسید شویی :

در فرآیند شستشوی سطوح و نما بعضا با جاهایی روبرو میشویم مانند پله های ورودی ،رمپ پارکینگ ،دیوار پشت باغچه و ... که به علت جنس سنگ ،رفت و آمد زیاد نفر و ماشین ، نفوذ آب و ... قرار داشتن جرم به صورت رسوب درآمده که بعضا واتر سند بلاست هم نیاز را مرتفع نمیکند و اصرار به پاکسازی به روش واتر سندبلاست به سطح مربوطه آسیب می رساند ،در این شرایط ابتدا میبایستی سطح مربوطه آغشته به محلول اسید مناسب گردد و بعد از گذشت زمان شستشو صورت پذیرد . همچنین در شرایطی که برداشتن رنگ از سطحی به روش واتر سندبلاست جوابگو نبود از روش اسید شویی استفاده می گردد .

لازم به توضیح است که خدمت نماشویی شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه به روش دسترسی با طناب بدون نیاز به داربست و بالابر انجام می شود و کلیه پرسنل اجرایی کار در ارتفاع دارای بیمه نامه با نام مسئولیت (حوادث) به شماره  88/3029/400/1/2818/1395 می باشند و صدمات احتمالی وارده به پرسنل پیمانکاردر حين فرآیند اجرا به عهده شرکت پیمانکار بوده و کارفرما هيچگونه مسئوليتی در قبال ایمنی و صدمات ناشی از این قرارداد ندارد .
در صورت تقاضای کارفرمایان محترم ،تکنسین های کار در ارتفاع شرکت از محل پروژه بازدید رایگان به عمل آورده و مشاوره لازم (ارایه دیتایل ،هزینه کار ،مدت انجام کار و زمان شروع کار و ...) به صورت کاملا رایگان ارایه خواهد شد .

 

 

 با تشکر و تقدیم احترام
شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه (سهامی خاص)

 

شستشوی نمای ساختمان  

 مجری نور پردازی نمای بیرونی ساختمان های شهری (مسکونی ،اداری ،تجاری ،پل های مواصلاتی و ...)با استفاده از روش دسترسی با طناب بدون نیاز به داربست

نورپردازی و تاثير آن در معماری و زيبايي نما

ساختمان در روز و شب باید به یک میزان زیبا دیده شود . در شب هم ساختمانها باید خوب دیده شوند و این به عهده نورپردازی نمای بیرونی ساختمان می باشد . اما کاربرد نور در نمای خارجی ساختمان اصولی دارد که اگر این اصول و قواعد رعایت نشوند ساختمان به عنوان منبعی از آلودگی و نازیبایی نوری خواهد شد که چشمان هر بیننده ای را آزار میدهد مشکلی که الان در کلان شهرها امری معمول است .
نورپردازی بخش مهمی از طراحی نمای ساختمان را تشکیل میدهد چرا که در تاریکی شب آنچه از ظاهر ساختمان به چشم می آید نتیجه نورپردازی نمای آن است . در حقیقیت زیبایی و جذابیت ساختمان را در شب نورپردازی چشم نواز آن تامین میکند .
بی توجهی به نورپردازی نمای ساختمان سبب شده است که در هنگام شب با احجام ترسناک و مخوفی در شهر روبرو شویم .
موضوع مهم در اهمیت نورپردازی اینکه زیباییهای خاص نما و هزینه های متحمل شده در طراحی و اجرای نمای ساختمان در هنگام غروب آفتاب در تاریکی شب ،ناپدید میشود لذا نورپردازی نمای ساختمان در شب از اهمیت و حساسیت بسیار بالایی برخوردار است ،زیرا نورپردازی اصولی بر روی یک نمای کاملا معمولی جلوه و جاذبه خارق العاده ای به نما در شب میدهد .

مزایای نورپردازی صحیح در نمای ساختمان :

نورپردازی در بالا بردن کیفیت دید ظاهر ساختمان نقش مهمی ایفا میکند .
نورپردازی موجب شاخص شدن بعضی عناصر و قسمتهای موجود در محوطه بیرون ساختمان و نمای ساختمان می شود .

 اصولی که مهندسین برای طراحی صحیح نورپردازی نمای ساختمان باید به آن ها توجه کنند :

اصول نورپردازی :

شناخت و توجه به شدت نور و رنگ نور مورد استفاده
جلوگیری از نفوذ نور به داخل ساختمان (ایجاد مزاحمت جهت ساکنین)
مخفی بودن منابع نور در حد امکان
کم مصرف بودن
بزرگ نمایی ساختمان و ...

در نورپردازی نمای ساختمان کل نما نباید روشن شود بلکه هدف روشن کردن برخی نقاط مهم و عناصر خاص نمای ساختمان میباشد . به عبارت دیگر استفاده نابجا و زیاد از نورها ظاهری زشت و زننده از نمای ساختمان برای هر بیننده ای ایجاد می کند .
جهت نورپردازی هر ساختمان اول باید کاربری و نمای کلی ساختمان توسط نورپرداز مد نظر قرار بگیرد .سپس به مواردی مانند نوع نورهای مصرفی ،رنگ نور،میزان و جهت انتشار آن پرداخته شود .
چشم انداز چشم نواز نمای بیرونی هر ساختمان در تاریکی شب با گزینش متناسب منابع نور و نیز استقرار درست آن ها در نمای ساختمان ایجاد می گردد .
نوع نورها و رنگ آنها باید با مصالح به کارگرفته شده در ساختمانها هماهنگی داشته باشد . همچنین توسط استقرار صحیح نورها می توان بر خطوط عمودی و افقی نما تاکید کرد و آنها را برجسته نمود و نمای ساختمان را در شب همانند روز شاخص نمود .

 

 

با تشکر و تقدیم احترام
شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه(سهامی خاص)

 

رنگ و روغن نمای چوب ترمو با روغن مخصوص شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه (با ضمانت اجرا)
با استفاده از روش دسترسی با طناب ROPE ACCESS

 استفاده از چوب در نمای ساختمان در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است .استفاده از چوب در فضای خارجی و نمای چوبی ساختمان به دلایلی همچون زیبایی و گرمی نمای چوب ، طبیعی بودن نمای چوب، ماندگاری و انعطاف  در طراحی و اجرا ،آن را برای طراحان و معماران بسیار جذاب کرده است.
به دلیل زنده بودن چوب ،جهت استفاده در فضاهای باز و مجاورت آفتاب و باد و وباران میبایستی با شیوه هایی همچون : اشباع کردن ، فراوری با روغن داغ و فرآوری با حرارت آن را در برابر تنشهای محیطی مانند سرما ، گرما ، رطوبت و... مقاوم ساخت.
چوبهاي نما بعد از طي مراحل ترمو و يا اشباع شدن با مواد نانو جي و يا سلكون آميزي و براي مقاومت بيشتر در مقابل نور خورشيد با مواد ضد يو وي پوشش داده ميشوند .
چوبهای ترمووود با توجه به اعمال فرآیندهای فوق الذکر در برابر تمامی عوامل جوی و آب و هوایی محیطهای خارجی مقاوم هستند ولی نیاز به نگهداری و تعمیرات متناوب دارند و در صورت بی توجهی به مرور زمان پوسته شده ،تغییر رنگ داده و ترک خورده و بعضا از محل اتصال به زیرسازی جدا میشود .

روغن مخصوص چوب ترمو

استفاده از روغن های چوب ترمو وود باعث ایجاد مقاومت بسیار بالا در مقابل اشعه UV آفتاب و همچنین حفظ زیبایی آن می گردد.  
همانطور که اشاره شد اشعه uv آفتاب و باران پس از گذشت چند سال رنگ آن را به خاکستری مبدل می کند و ترک هایی در چوب نمایان شده و قسمت های فارسی بر و محل اتصال شده شروع به جداشدن میکند .
برای جلوگیری از این مشکل شرکت هفت خوشه از روغن های مخصوص چوب ترمو با رنگ دانه های حلال در روغن- با تنوع رنگهای چوب که فاقد هرگونه ریشه شیمیایی می باشد استفاده می‌کند .
و کلیه خدمات اجرایی در مقابل آب ، حشرات چوبخوار ،باکتری ها و پوسيدگي و رنگ ضمانت ميگردد .

روغن نمای چوبی بیرونی

روغن براق کننده و نفوذ کننده چوب مخصوص نمای بیرونی : این محصول علاوه بر جلادهی نمای چوب موجب مقاومت فوق العاده نمای چوب در برابر هوای سرد و گرم می شود.
استفاده از روغن براق کننده نمای چوب هیچگونه تغییری ساختاری در چوب ایجاد نمی کند بلکه باعث جلای بهترنمای چوب خواهد شد.
روغن های شرکت هفت خوشه دارای تنوع رنگی می باشند. همچنین بافت اصلی چوب را حفظ نموده و تنوع رنگ آن قدرت انتخاب مشتری را افزایش می دهد.
 کلیه روغن های مذکور، محصول شرکت هفت خوشه می باشند و برای محافظت سطحی چوب های ترمو می باشد.  

 خصوصیات روغن نمای چوب بیرونی شرکت هفت خوشه :
روغن براق کننده نمای چوب ترمو آنتی باکتریال بوده و از رشد ونمو هرگونه باکتری و جلبک جلوگیری می کنند.
روغن براق کننده نمای چوبی با نفوذ به درون چوب علاوه بر جلوه رنگ طبیعی و نمایان کردن بیشتر بافت های چوب موجب ضد آب شدن چوب می گردد.
روغن براق کننده نمای چوبی آنتی یوی بوده و بر اثرتابش نور آفتاب آسیب نمی بیند وپوسته نمی گردد.

 

 

با تشکر و تقدیم احترام
شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه (سهامی خاص)

 

 ارایه خدمات دسترسی با طناب در محیط های صنعتی بدون محدودیت ارتفاع

در حالت های متعارف عادی دسترسی ایمن به مناطق با داربست و جرثقیل کارآمد نبوده و پر دردسر و پرهزینه می باشد
روش دسترسی با طناب به راحتی با بالاترین حد ایمنی و کمترین قیمت این امر را تحقق بخشیده
ارائه خدمات فنی صنعتی در تمامی ارتفاعات صنعتی ،شهری و فضاهای بسته بدون داربست و بالابر با روش دسترسی با طناب (ROPE ACCESS)

ضد آب سازی سطوح سیلیسی با استفاده از تکنولوژی نانو (پوشش زایکوسیل)
واتر سندبلاست : واتر سندبلاست  با روش سیلیس ،مس باره ،خورده شیشه و ... : واتر سندبلاست سطوح خارجی ،واتر سند بلاست اسکلت فلزی جهت رسوب زدایی ، زنگ زدایی ،ماسه زدایی و رنگ برداری سطوح
رنگامیزی صنعتی در ارتفاع : رنگامیزی اتصالات صنعتی در سازه های صنعتی پروژه های صنعتی و ساختمانی به روش دسترسی با طناب ، رنگ آمیزی تاسیسات صنعتی و پالایشگاهی ،رنگ آمیزی سکوهای نفتی در دریا ،رنگ آمیزی کشتی و ناوها ،رنگ آمیزی دودکش های صنعتی
نورپردازی نمای بیرونی ساختمان ،نورپردازی پل های مواصلاتی و ...
جوشکاری و برش کاری در ارتفاع ، بازرسی جوش و ...
باز و بست و تنظیم فرستنده و گیرنده های مخابراتی بر روی دکل ها
جابه جایی و نصب اجسام حجیم و سنگین در ارتفاع
نصب بیلبورد و نصب بنرهای تبلیغاتی
نصب لوله هواکش ژنراتور بر روی نما ،  نصب لوله هواکش آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها بر روی نما
عکس برداری و فیلم برداری در ارتفاع
کابل کشی بر روی نما در ارتفاع
نصب و راه اندازی دوربین های امنیتی
هرس و آفت زدایی درختان
درپوش درز انقطاع ساختمان : پوشاندن درز انقطاع با ورق گالوانیزه ،یونولیت ، اسپری فوم ،نصب توری و سیمان کاری و ...

 

 

با تشکر و تقدیم احترام
شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه (سهامی خاص)

 

 

رنگامیزی نما و سطوح خارجی ساختمان در ارتفاع به شیوه کار با طناب ROPE ACCESS

نقاشی و رنگامیزی نمای بیرونی ساختمان در ارتفاع بدون نیاز به داربست به روش دسترسی با طناب
شامل رنگامیزی برج ها ، رنگامیزی سطوح سیمانی ،رنگامیزی نمای آجری ،رنگامیزی نمای کنیتکس ،رنگامیزی دیوار ،رنگامیزی پنجره ،رنگامیزی چهر چوب پنجره ها  و ...

مراحل رنگامیزی نمای خارجی در ارتفاع : رنگامیزی نمای ساختمان

رنگ کردن نما

شستشوی سطح مربوطه با استفاده از روش واتر جت برای پیشگیری از پوسته شدن رنگ و بالا بردن کیفیت رنگامیزی
مرمت سطوح و نما : تراشیدن و بتونه زدن درزها و ترکها .
پوشش اولیه سطوح بوسیله پرایمر (انجام توسط قلم مو یا غلطک)
رنگامیزی به روش های غلطک ،قلم مو و پیستوله (حداقل 2 دست)

 رنگامیزی در صنعت به روش دسترسی با طناب :

رنگامیزی صنعتی : اجرای فرآیند رنگامیزی در کلیه نقاط غیر قابل دسترس و یا مکانهایی که امکان نصب داربست ندارند در ارتفاع به روش دسترسی با طناب مانند : رنگامیزی تاسیسات صنعتی و پالایشگاهی ،رنگامیزی سازه های صنعتی ،رنگامیزی بونکرها ،رنگامیزی سکوهای نفتی در دریا و ...

مراحل رنگامیزی صنعتی در ارتفاع به روش راپل :

آماده سازی سطوح و پاکسازی آنها از هر نوع رسوب و زنگ زدگی برای اجرای پروسه رنگامیزی امری اجتناب ناپذیر است .
برای پاکسازی سطوح (آماده سازی بستر کار قبل از رنگامیزی) در ابعاد کم شیوه هایی مانند برس کاری ،سمباده کاری ،سنگ زنی و ... بکار گرفته میشود و در ابعاد وسیع تر از واتر جت ،واتر سندبلاست ،سندبلاست خشک و ... به دلیل رسیدن به هدف های زیر استفاده می شود :
تمیز کاری ،زنگ زدایی و پاکسازی جرم های بیرونی جهت رسیدن به سطح اولیه و  اصلی فلز یا بتن
مضرس کردن سطوح (زبر کردن سطوح فلزی یا بتنی) جهت چسبندگی بهتر رنگ به سطح


لازم به توضیح است که کلیه خدمات ارایه شده توسط شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه (سهامی خاص) دارای ضمانتنامه میباشد و کلیه پرسنل اجرایی دارای بیمه نامه حوادث با نام میباشند و در صورت بروز اتفاق کلیه مسئولیتها به عهده شرکت میباشد .

 

 

با تشکر و تقدیم احترام
شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه (سهامی خاص)

 دسترسی با طناب

 

درزبندی ، آب بندی و پوشش نانو (آب گریزی سطوح)
خدمات راپل در ارتفاع و مناطق غیر قابل دسترس با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب

آب بندی یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در کاهش هزینه های انرژی محسوب می شود .
آب بندی جهت جلوگیری از نفوذ آب باران و یا نفوذ رطوبت به درون ساختمان ،جلوگیری از اتلاف انرژی و خروج حرارت و برودت کاربرد دارد .
پرکردن درزها  (درز بندی ،آببندی) جزو اصول مهندسی بوده و از اجزای لاینفک پروژه ها می باشند .ورود هوای گرم و سرد و آب  به داخل ساختمان از مهمترین دلایل کاهش آسایش ساکنین می باشد .
 این معضل در ساختمان های نوساز و قدیمی ساز می تواند وجود داشته باشد و مصرف سوخت را تا 25%  بالا می برد .

 آب بندی و درزبندی در ارتفاع(کار با طناب) با توجه به شرایط :

 • آبگریزی و مقاوم کردن سطوح خارجی ساختمان در برابر عوامل جوی
  بند کشی نمای بیرونی ساختمان : پر کردن ژوئن بین سنگ ها با استفاده از ملات همرنگ جهت ممانعت از ورود آب به سطح نما
  تعویض شیشه و درزبندی و آب بندی نمای شیشه ای با چسب های سوپر سیلیکون ،پلی اورتان و ... مقاوم در برابر uv در ارتفاع بدون نیاز به داربست
  عایق بندی نما : عایق بندی رطوبت، حرارت، صوت (عامل بسیار مهم در کاهش هزینه انرژی)
  آب بندی نمای سنگی ، آب بندی آجر نما ، آب بندی سطوح سیمانی ، آب بندی نمای کامپوزیت ، آب بندی نمای کرتین وال ، آب بندی نمای رومی ،
  تعویض بازشوهای کلنگی نمای شیشه ای :بازشو نمای فریم لس و باز شونمای کرتین وال
  لکه گیری نما و سیمانکاری
  بازسازی ،بهسازی و ترمیم نمای ساختمان : نمای کامپوزیت پنل آلومینیوم،نمای فریم لس،نمای کرتین وال،لوور آلومینیومی،شیدر دوکی و ...
  پوشش درز انتقطاع ساختمان : کاور کردن درز انقطاع بوسیله  ورق گالوانیزه ،یونولیت ، اسپری فوم و ...

 

با تشکر و تقدیم احترام
شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه (سهامی خاص)

 خدمات راپل,راپل,راپل کار,خدمت راپل,کار با طناب,دسترسی با طناب,ROPE ACCESS,خدمات نما,پیمانکاری نما ، نصب توری پاسیو ،پوشش سقف پاسیو ،پوشاندن پاسیو ،,کیلینیک نما,صخره نوردی صنعتی,کار در ارتفاع بی نیاز به داربست,راپ اکسس,سرويس و نگهداری نما,ترمیم نمای ساختمان,ترمیم نما,انجام کليه کارها در ارتفاع به روش راپل يا صخره نوردی,تعمیر نما,سرویس و نگهداری نما,نما کار,نمای ساختمان,کار در ارتفاع,کار در ارتفاع بدون داربست,سنگ نوردی صنعتی,تکنیک راپل,روش راپل,راپلکاری,نما کار ارتفاع,نما کاری بدون داربست,نما کاری در ارتفاع,نماکاری با طناب,ترمیم نما بدون داربست,ترمیم نما با طناب,ترمیم نمای آپارتمان,دسترسی با طناب,شرکت هفت یاقوت,کار در مناطق غیر قابل دسترس با طناب,تکنیک کار با طناب,اصول کار با طناب,اصول راپل,اصول نگهداری نما در ارتفاع,خدمات راپل بدون داربست,خدمات راپل بدون نیاز به داربست,خدمات راپل کار با طناب,خدمات راپل دسترسی با طناب,کار با طناب بدون محدودیت ارتفاع,دسترسی با طناب بدون محدودیت ارتفاع,خدمات راپل بدون محدودیت ارتفاع,راپل بدون محدودیت ارتفاع,راپلکاری بدون محدودیت ارتفاع,نما کاری بدون محدودیت ارتفاع,نگهداری نما بدون محدودیت ارتفاع,ایراتا,کار در ارتفاع با تکنیک راپل,کار در ارتفاع با روش راپل,کار در ارتفاع با شیوه راپل,مجری خدمات کار در ارتفاع,مجری خدمات کار با طناب,مجری خدمات راپل,مجری راپل,مجری خدمات دسترسی با طناب,مجری راپلکاری,مجری نگهداری نما بدون داربست,مجری نگهداری نما با طناب,مجری نگهداری نما با راپل,مجری کار در ارتفاع بدون داربست,مجری کار در ارتفاع,مجری صخره نوردی صنعتی,مجری سنگنوردی صنعتی,مجری دسترسی با طناب,شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه,شرکت کار با طناب هفت خوشه,شرکت صخره نوردی صنعتی هفت خوشه,شرکت راپلکار هفت خوشه,شرکت های کار در ارتفاع,شرکت های راپل کار,شرکت های خدمات راپل,شرکت های خدمات کار در ارتفاع,شرکت های کار با طناب,تکنیک های دستیابی با طناب,دستیابی به مکان های دشوار با طناب ,بازرسی با طناب,شرکت 7خوشه, شرکت کار در ارتفاع 7 خوشه,

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست ، قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ، خدمات نما ، پیچ و رولپلاک نما ،پیچ و رولپلاک ، محکم سازی سنگ نما ، روش نصب سنگ در نما ، خدمات نمای ساختمان ، رولپلاک سنگ نما ،پیچ و رولپلاک ساختمان ،پیچ و رولپلاک سنگ نما ،پیچ و رولپلاک نما با طناب ، خدمات پیچ رولپلاک نما ، خدمات پیچ رولپلاک ، تعمیر نمای سنگی ساختمان ،خدمات راپل پیچ و رولپلاک,خدمات راپل پیچ و رولپلاک سنگ نما,خدمات راپل اسکوپ سنگ نما,خدمات راپل پیچ و رولپلاک نمای سنگی,خدمات راپل نصب سنگ افتاده,خدمات راپل بازسازی سنگ نما,کار در ارتفاع پیچ و رولپلاک سنگ نما,راپل پیچ و رولپلاک نمای سنگی ,پیچ و رول پلاک,پیچ و رول پلاک نما,پیچ و رولپلاک سنگ نما,اسکوپ سنگ نمادر ارتفاع,پیچ و رولپلاک نماهای سنگی,پیچ و رولپلاک سنگ,بازسازی سنگ نما,تثبیت سنگ ها,کارگزاری سنگ نما در ارتفاع,اجرای سنگ نما خدمات راپل,خدمات راپل سنگ نما,خدمات راپل سنگ,خدمات راپل نمای سنگی, نماکار راپل,راپل نمای ساختمان,راپل پيچ و رولپلاک,پیچ و رولپلاک نما بدون داربست,مقاوم سازی نما در ارتفاع,مقاوم سازی نمای سنگی با طناب,مقاوم سازی نمای ساختمان دسترسی با طناب,ترمیم نمای ساختمان خدمات راپل,ترمیم نما بدون داربست,ترمیم سنگ ساختمان خدمات راپل,پیچ و رولپلاک سنگ گرانیت,پیچ و رولپلاک سنگ مرمریت,خدمات راپل پیچ  رولپلاک سرامیک,راپل پیچ و رولپلاک بدون داربست,نصب سنگ های افتاده بدون داربست,اسکوپ نمای سنگی ساختمان,اسکوپ نمای سنگ خدمات راپل,پیچ کردن سنگ نمای ساختمان,پيچ و رولپلاک نمای ساختمان,پيچ و بست سنگ نما,پيچ کردن سنگ نما,رولپلاک بدون داربست,رولپلاک نمای ساختمان,خدمات راپل تعمیر نما,خدمات تعمیر نما با راپل, شرکت هفت خوشه,شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه,پیچ و رولپلاک سنگ نما, پیچ و مهره سنگ نما, دسترسی با طناب, ROPE ACCESS, پیچ و رولپلاک نماهای سنگی, رولپلاک, پیچ گالوانیزه 6.5 سانتی متری, پیچ و رولپلاک سنگ, سنگ نما, تثبیت سنگ ها, سنگ نما, کارگزاری سنگ, اجرای سنگ نما, رنگ سنگ نما,سنگ, نمای سنگی, سقوط سنگ,کیفیت سنگ, فرآوری سنگ نما, ابعاد سنگ, قطر سنگ ,پیچ و مهره سنگ نما ,پیچ و بست سنگ نما , پیچ و رولپلاک بدون داربست,پیچ و رولپلاک خدمات راپل,پیچ و رولپلاک کار با طناب,پیچ و رولپلاک در ارتفاع,پیچ و رولپلاک با راپل,راپل کار,نصب سنگ نما بدون داربست,پیچ و رولپلاک سنگ مرمریت,پیچ و رولپلاک سنگ تراورتن,پیچ و رولپلاک سرامیک,پیچ و رولپلاک سنگ مصنوعی,پیچ و رولپلاک سنگ قیچی,پیچ و رولپلاک سنگ آنتیک,

شستشوی نمای شیشه ای,شستشوی نمای شیشه ای کار در ارتفاع,شستشوی نمای شیشه ای کار با طناب,شستشوی نمای شیشه ای با راپل,شستشوی نمای شیشه ای بدون داربست,شستشوی نمای شیشه ای ساختمان,شستشوی نمای شیشه ای ساختمان در ارتفاع,شستشوی نمای شیشه ای ساختمان بدون داربست,شستشوی نمای شیشه ای ساختمان با طناب,شستشوی نمای شیشه ای ساختمان به روش راپل,نماشویی ساختمان,نماشویی ساختمان با طناب,نماشویی ساختمان بدون داربست,نماشویی با طناب,نماشویی بدون داربست,نماشویی بدون نیاز به داربست,نماشویی کار با طناب,نماشویی کار در ارتفاع,نماشویی با راپل,نماشویی خدمات راپل,نماشویی سنگ با طناب,نماشویی سنگ کار در ارتفاع,نماشویی سنگ به وسیله راپل,نماشویی سنگ بدون داربست,نماشویی آجر,نماشویی آجر با طناب,نماشویی آجر با راپل,نماشویی آجر بدون داربست,نماشویی آجر در ارتفاع,نماشویی کامپوزیت,نماشویی کامپوزیت با طناب,نماشویی کامپوزیت با راپل,نماشویی کامپوزیت بدون داربست,نماشویی کامپوزیت در ارتفاع,نماشویی شیشه,نماشویی شیشه با طناب,نماشویی شیشه با راپل,نماشویی شیشه بدون داربست,نماشویی شیشه کار در ارتفاع,نماشویی دیوار,نماشویی دیوار با طناب,نماشویی دیوار با راپل,نماشویی دیوار بدون داربست,نماشویی دیوار در ارتفاع,شستشوی شیشه فریم لس,شستشوی شیشه فریم لس بدون داربست,شستشوی شیشه فریم لس بوسیله طناب,شستشوی شیشه فریم لس به روش راپل,شستشوی نمای شیشه ای  فریم لس,شستشوی کامپوزیت,شستشوی کامپوزیت بدون داربست,شستشوی کامپوزیت با طناب,شستشوی کامپوزیت با راپل,شستشوی کامپوزیت کار در ارتفاع,شستشوی نمای کامپوزیت,شستشوی نمای کامپوزیت بدون داربست,شستشوی نمای کامپوزیت با راپل,شستشوی نمای کامپوزیت با طناب,شستشوی نمای کامپوزیت در ارتفاع,تمیز کردن نما در ارتفاع,تمیز کردن نما با طناب,تمیز کردن نما بدون داربست,پیمانکاری نظافت نما,نظافت نمای شیشه بدون داربست,نظافت نمای شیشه با طناب,نظافت نمای شیشه خدمات راپل,نظافت نمای شیشه کار در ارتفاع,شستشوی ساختمانهای بلند,شستشوی نمای آپارتمان,شستشوی نمای آپارتمان خدمات راپل,شستشوی نمای آپارتمان بدون داربست,شستشوی سنگ گرانیت,شستشوی سنگ تراورتن,شستشوی سنگ مرمریت,شستشوی سنگ نما,شستشوی سنگ نما بدون داربست,شستشوی سنگ نما خدمات راپل,شستشوی سنگ نما در ارتفاع,شستشوی نما کار با طناب,شستن نما,شستن نما بدون داربست,شستن نما با طناب,شستن نما کار در ارتفاع,شستن نما خدمات راپل,شستشوی نمای ساختمان,شستشوی نمای ساختمان کار در ارتفاع,شستشوی نمای ساختمان خدمات راپل,شستشوی نمای ساختمان دسترسی با طناب,شستشوی نمای ساختمان بدون داربست,قیمت شستشوی نمای ساختمان,شستشو بدون داربست,شستشو سنگ نما خدمات راپل,شستشوی نمای آجری,شستشوی نمای آجری خدمات راپل,شستشوی نمای آجری بدون داربست,شستشوی نمای آجری کار در ارتفاع,شستشوی آجر,شستشوی دیوارآجری,نظافت نمای ساختمان,خدمات نظافت نمای ساختمان,نظافت نما بدون داربست,شستشو بدون داربست,شستشو با راپل,شستشوی نمای بیرونی,شستشوی نمای بیرونی بدون داربست,شستشوی نمای بیرونی ساختمان,شستشوی نمای بیرونی ساختمان با طناب,نظافت نمای کامپوزیت,نظافت نمای کامپوزیت بدون داربست,نظافت نمای کامپوزیت دسترسی با طناب,واتر سندبلاست نما بدون داربست,واتر سندبلاست نما,واتر سندبلاست نما با راپل,واتر سندبلاست نما کار در ارتفاع,واتر سندبلاست نما بدون نیاز به داربست,واتر سندبلاست نما دسترسی با طناب,واتر جت نمای سنگ,واتر جت نمای سنگ کار در ارتفاع,واتر جت نمای سنگ کار با طناب,واتر جت نمای سنگ با راپل,واتر جت نما,واتر جت نما در ارتفاع,خدمات راپل نظافت نمای ساختمان,خدمات راپل شستشوی نمای شیشه ای,خدمات راپل نماشویی,خدمات راپل نماشویی ساختمان,خدمات راپل نماشویی سنگ,خدمات راپل شستشوی شیشه فریم لس,خدمات راپل شستشوی کامپوزیت,خدمات راپل شستشوی نمای کامپوزیت,خدمات راپل پیمانکاری نظافت نما,خدمات راپل شستشوی برج,خدمات راپل شستشوی برج های مسکونی,خدمات راپل شستشوی برج های تجاری,خدمات راپل شستشوی نمای آپارتمان,خدمات راپل شستشوی نمای آجری,خدمات راپل نظافت نما,خدمات راپل شستشو,خدمات راپل,قیمت شستشوی نمای ساختمان,شستشوی نما,نظافت نمای آلومينيومی,نظافت نمای کامپوزیت,پاک کردن شیشه,شستشوی برج,نظافت نمای چوب,نظافت نمای چوبی ساختمان,شستشو راپل,پیمانکاری شستشو نما,نظافت نمای شیشه,نظافت نمای سنگ,خدمات نظافت نمای ساختمان,واترجت,پاکسازی نمای ساختمان,شستشوی نماهای سنگی,تمیز کاری نما,شستشو بدون داربست,کارواش نما,رزین نما,براق کننده نما,نظافت شيشه فريم لس,نظافت نمای سنگ,شستشوی شیشه,نماشویی سنگ,خدمات شستشوی نما,پیمانکاری نظافت نما,خدمات نظافت نما,نظافت نما,شستشوی نمای بیرونی,شستشو آجر,شستشو نمای سیمان,شرکت هفت خوشه,شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه,شستشوی نمای ساختمان, تکنیک دسترسی با طناب  ROPE ACCESS, نمای ساختمان، شستشوی دستی,نماهای فریم لس,نماهای کرتین وال,نماشویی کامپوزیت،شستشو با دستگاه واتر جت,نماها،واتر جت نما,دستگاه آب پاش فشار قوی,دستگاه واتر جت نماشویی,شستشوی سطح نما,نماشویی,دیوار شویی, واتر جت آب سرد،واتر جت آب گرم،واتر جت برقی،واتر جت با موتور بنزینی،واتر جت ثابت مرکزی،شستشو با آب گرم,واتر سندبلاست,نماشویی دستگاه آب گرم,شستشو و نظافت نما,واتر سند بلاست,پاکسازی و نظافت,تمیز کاری,رنگ آمیزی,پاکسازی رسوبات،رسوب زدایی,زنگ زدایی,ماسه زدایی و رنگ برداری سطوح, نما,شستشوی نماهای قلیایی,رزین خاص نما,پوسته کنی نمای کامپوزیت,نماشویی بدون نیاز به داربست,شستشونمای ساختمان,برش کاری بر روی نما,شستشودر ارتفاع,نماشویی شیدر های نما،نماشویی لوورهای آلومینیومی، براق کردن سطوح و نما

نورپردازی,نورپردازی نمای ساختمان با طناب,نورپردازی نمای ساختمان بدون داربست,نورپردازی نمای ساختمان با راپل,نورپردازی نمای ساختمان کار در ارتفاع,نورپردازی نما,نورپردازی نما کار در ارتفاع,نورپردازی نما به وسیله طناب,نورپردازی نما به روش راپل,نورپردازی نما بدون نیاز به داربست,نورپردازی در ارتفاع,نورپردازی با طناب در ارتفاع,نورپردازی با راپل,نورپردازی بدون داربست,نورپردازی پلها با راپل,نورپردازی پل ها در ارتفاع,نورپردازی پل ها در با راپل,نورپردازی آپارتمان با راپل,نورپردازی آپارتمان با طناب,نورپردازی آپارتمان بدون داربست,نورپردازی ساختمان در ارتفاع,نورپردازی ساختمان بدون داربست,نورپردازی ساختمان با راپل,نورپردازی سطوح بدون داربست,نصب ال ای دی نمای ساختمان در ارتفاع,نصب LED نمای ساختمان در ارتفاع,تعویض ال ای دی نمای ساختمان با طناب,تعویض ال ای دی نمای ساختمان کار در ارتفاع,تعمیر نورپردازی نمای ساختمان کار در ارتفاع,تعمیر نورپردازی نمای ساختمان با راپل,تعمیر نورپردازی نمای ساختمان با طناب,تعمیر نورپردازی نمای ساختمان بدون داربست,نصب پرژکتور در ارتفاع,نصب پرژکتور در ارتفاع  بدون داربست,نصب پرژکتور در ارتفاع با راپل,نصب پرژکتور در ارتفاع با طناب,نورپردازی پل های مواصلاتی با طناب,نورپردازی پل های مواصلاتی,نورپردازی برج های مسکونی با طناب,نورپردازی برج های تجاری بدون داربست,نورپردازی برج های اداری در ارتفاع با راپل,نورپردازی برج های اداری با طناب,مجری نورپردازی نما کار در ارتفاع,مجری نورپردازی نما با راپل,مجری نورپردازی نما بدون داربست,مجری نورپردازی نما با طناب,نورپرداز,کابل کشی در ارتفاع,کابل کشی در ارتفاع بدون داربست,کابل کشی در ارتفاع با طناب,کابل کشی در ارتفاع با راپل,مجری نورپردازی,مجری نورپردازی با تکنیک راپل,مجری نورپردازی دسترسی با طناب,مجری نورپردازی بدون نیاز به داربست,نصب وال واشردر ارتفاع,نصب وال واشر به روش کار با طناب,نصب وال واشر به وسیله راپل,نصب وال واشر بدون داربست در ارتفاع,نصب وال واشر کار در ارتفاع,نورپردازی بیرونی نمای ساختمان,تعویض ال ای دی نمای ساختمان بدون داربست,نصب ال ای دی نمای ساختمان بدون داربست,نصب ال ای دی نمای ساختمان با طناب,نصب ال ای دی نمای ساختمان با راپل,نورپردازی سطوح با طناب,شرکت هفت خوشه,شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه

روغن نماهای چوبی,روغن کفپوش چوبی,روغن لوورهای چوبی,روغن دیوارکوب چوبی,روغن آلاچیق چوبی,رزین نما،براق کننده نمای چوب,روغن نمای چوبی ساختمان,روغن نمای چوب,روغن  چوبهاي نما,روغن مخصوص ترمو,رنگ چوب ترمووود,روغن چوبهای ترمووود,روغن مخصوص ترمووود,روغن ترمووود,روغن چوب, روغن چوب ترموود,رزین نمای چوبی بیرونی,روغن پوشش دهنده چوب,روغن نمای بیرونی چوب,جلادهی نمای چوب,رزین براق کننده نمای چوب,روغن ضد آب کننده چوب,شرکت هفت خوشه,شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه,ترمیم نمای چوب, روغن چوب شرکت هفت خوشه, تکنیک دسترسی با طناب, ROPE ACCESS, خدمات صنعتی در ارتفاع,  مناطق غیر قابل دسترس, نمای چوبی ساختمان, نمای چوب, چوبهاي نما, رنگ و روغن مخصوص ترمو, پوشش چوبهای ترمووود, رنگهای مخصوص ترمووود,ترمووود, رنگ چوب,بافت اصلی چوب,محافظت سطحی چوب های ترمو,رزین نمای چوبی بیرونی،رزین براق کننده,پوشش دهنده چوب, نمای بیرونی,جلادهی نمای چوب,نمای چوب,رزین براق کننده نمای چوب, جلای بهترنمای چوب, رزین نمای چوب بیرونی, ضد آب شدن چوب, رزین براق کننده نمای چوبی

کار در ارتفاع ،شرکت های کار در ارتفاع ، کار با طناب ، خدمات کار در ارتفاع ،کار در ارتفاع ایراتا ، دسترسی با طناب صنعتی ، تعمیر نمای ساختمان ، تعمیرات نمای ساختمان ، خدمات راپل ، راپل ، راپلکار ،پوشش درز انبساط ساختمان ، پوشاندن درز انقطاع ، پوشش درز انقطاع ، پوشاندن درز انقطاع ساختمان ،نصب دوربین مداربسته بوسیله طناب,نصب دوربین مداربسته بوسیله راپل,نصب دوربین مداربسته بدون داربست,نصب دوربین مداربسته کار در ارتفاع,نصب دوربین امنیتی,نصب دوربین امنیتی بوسیله طناب,نصب دوربین امنیتی به روش راپل,نصب دوربین امنیتی کار در ارتفاع,نصب دوربین امنیتی بدون داربست,نصب کولر گازی کار در ارتفاع,نصب کولر گازی بدون نیاز به داربست,نصب کندانسورکولر گازی کار در ارتفاع,نصب کولر گازی به شیوه راپل,نصب اسپیلت کار در ارتفاع,نصب اسپیلت در ارتفاع,نصب اسپیلت کار با طناب,نصب اسپیلت با راپل,نصب اسپیلت بدون داربست,نصب کندانسور کولر در ارتفاع,نصب کندانسور کولر بدون داربست,نصب کندانسور اسپیلت در ارتفاع،نصب فرستنده مخابراتی در ارتفاع,نصب گیرنده مخابراتی در ارتفاع,رنگ آمیزی دودکش صنعتی به روش راپل,زنگ زدایی دودکش صنعتی با طناب,رنگ آمیزی سازه های پالایشگاهی با راپل,رنگ آمیزی سازه های پالایشگاهی بدون داربست,رنگ آمیزی سازه های پالایشگاهی در ارتفاع,نصب شیشه نمای ساختمان با طناب ، نصب شیشه نمای ساختمان با راپل,نصب شیشه نمای ساختمان بدون داربست,نصب شیشه نما کار در ارتفاع,نصب شیشه پنجره نما بدون داربست,نصب شیشه پنجره بوسیله راپل,تعویض شیشه پنجره با طناب,تعویض بازشو کلنگی نمای فریم لس با طناب,تعویض بازشو کلنگی نمای فریم لس بدون داربست,هرس درختان با طناب,هرس درختان با راپل,دسترسی با طناب به مناطق غیر قابل دسترس,جابه جایی تجهیزات با طناب در ارتفاع,بازرسی نمای ساختمانی در ارتفاع,بازرسی دوربینهای امنیتی در ارتفاع,بازرسی لوله های گاز و مایعات در ارتفاع,پرکردن درز انقطاع با طناب,پرکردن درز انقطاع بدون داربست,کار بر روی دکل های مخابراتی,کار بر روی دکل,برشکاری بر روی نما بدون داربست,برشکاری نما بدون داربست,خدمات راپل برشکاری,جوشکاری در ارتفاع,برشکاری در ارتفاع,خدمات راپل نصب بنر,خدمات راپل نصب تابلو,نصب تابلو بدون داربست,نصب بنر بدون داربست,ترمیم نمای ساختمان با راپل,خدمات راپل نصب دریچه هواکش,خدمات راپل نصب دریچه هود,ترمیم نمای ساختمان کار در ارتفاع,خدمات راپل مخابرات,کار در ارتفاع مخابرات,نصب تابلو با راپل,بازسازی نمای ساختمان در ارتفاع,بازسازی نمای ساختمان بدون داربست,ترمیم نمای ساختمان بدون داربست,بازسازی نمای ساختمان با طناب,نصب بیلبوردهای تبلیغاتی,نصب بیلبوردهای تبلیغاتی کار در ارتفاع,نصب بیلبوردهای تبلیغاتی خدمات راپل,نصب بیلبوردهای تبلیغاتی با طناب,نصب بیلبوردهای تبلیغاتی بدون داربست,نصب بنرهای تبلیغاتی کار در ارتفاع,نصب بنرهای تبلیغاتی بدون داربست,نصب بنرهای تبلیغاتی کار با طناب,نصب بنرهای تبلیغاتی خدمات راپل, خدمات صنعتی در ارتفاع,مناطق غیر قابل دسترس, رسوب زدایی,رنگ آمیزی صنعتی,رنگ آمیزی سازه های صنعتی, شرکت هفت خوشه,شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه, نصب توری درز انقطاع, نصب توری درز انقطاع با طناب,نصب توری درز انقطاع بدون داربست,نصب توری درز انقطاع در ارتفاع,نصب توری درز انقطاع با راپل,پوشاندن درز انبساط ساختمان,پوشاندن درز انبساط با راپل,پوشاندن درز انبساط بدون داربست,پوشاندن درز انبساط در ارتفاع,پوشاندن درز انبساط با طناب,پوشش درز انقطاع ساختمان,پوشش درز انقطاع با راپل,پوشش درز انقطاع با طناب,پوشش درز انقطاع بدون داربست,پوشش درز انقطاع کار در ارتفاع,پوشش درز انبساط ساختمان,پوشش درز انبساط با راپل,پوشش درز انبساط با طناب,پوشش درز انبساط بدون داربست,پوشش درز انبساط کار در ارتفاع,بستن درز انقطاع ساختمان,بستن درز انقطاع کار در ارتفاع,بستن درز انقطاع کار با طناب,بستن درز انقطاع بدون داربست,بستن درز انقطاع با راپل,بستن درز انبساط کار در ارتفاع,بستن درز انبساط کار با طناب,بستن درز انبساط بدون داربست,بستن درز انبساط به روش راپل,خدمات صنعتی در ارتفاع, مناطق غیر قابل دسترس, دسترسی با طناب, واتر سند بلاست, رنگ آمیزی صنعتی, رنگ آمیزی سازه های صنعتی, نورپردازی نمای ساختمان, رنگ آمیزی کشتی, شستشو ماشین آلات صنعتی, میشینگ, جوشکاری در ارتفاع, عکسبرداری و فیلم برداری در ارتفاع, ایمن سازی جاده های صخره ای, اجرای دوربین های مداربسته در ارتفاع,کابل کشی در ارتفاع , ROPE ACCESS

رنگامیزی نما ، رنگ کردن نما ،رنگامیزی نمای ساختمان ،رنگ آمیزی نما,رنگ آمیزی نما کار با طناب,رنگ آمیزی نما خدمات راپل,رنگ آمیزی نما کار در ارتفاع,رنگ آمیزی نما بدون داربست,رنگ آمیزی نمای ساختمان,رنگ آمیزی نمای سیمانی,رنگ آمیزی نمای سیمانی کار در ارتفاع,رنگ آمیزی نمای سیمانی بدون داربست,رنگ آمیزی نمای سیمانی با طناب,رنگ آمیزی نمای سیمانی بدون داربست,رنگ آمیزی نمای کنیتکس کار در ارتفاع,رنگ آمیزی نمای کنیتکس خدمات راپل,رنگ آمیزی نمای کنیتکس کار با طناب,رنگ آمیزی نمای کنیتکس بدون نیاز به داربست,رنگ آمیزی نمای رومی خدمات راپل,رنگ آمیزی برج های مسکونی خدمات راپل,رنگ آمیزی برج های تجاری بدون داربست,رنگ آمیزی نمای برج های مسکونی بدون داربست,رنگ آمیزی پنجره خدمات راپل,رنگ کردن نما خدمات راپل,رنگ کردن نما کار با طناب,رنگ کردن نما بدون داربست,رنگ کردن نما کار در ارتفاع,رنگ کردن نمای ساختمان,رنگ کردن نمای ساختمان با راپل,رنگ کردن نمای ساختمان بدون داربست,رنگ کردن نمای ساختمان خدمات راپل,رنگ آمیزی صنعتی,رنگ آمیزی سازه های صنعتی,رنگ آميزی نما،رنگ نما,رنگ آميزی ساختمان,رنگ نمای ساختمان,شرکت هفت خوشه,شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه,رنگ آمیزی در ارتفاع, تکنیک دسترسی با طناب, ROPE ACCESS, رنگ آمیزی, رنگ آمیزی و نقاشی سطوح,رنگامیزی با رنگ های ساینو اکریلیک واتربیس,انجام رنگ آمیزی,رنگامیزی واتر جت,پوسته شدن رنگ, درزگیری, آستر زنی رنگامیزی, پرایمر رنگامیزی, پروسه رنگ آمیزی, رنگ آمیزی صنعتی, رزین ها, عایق ها, پوشش رنگ, تمیز کردن سطوح, سندبلاست, واتر سند بلاست رنگامیزی, واتر جت رنگامیزی, رنگامیزی زنگ زدایی, رنگامیزی پاک سازی جرم ها, خدمات رنگ آمیزی در ارتفاع ,رنگ آمیزی نمای ساختمان, رنگامیزی با رنگ مولتی کالر, رنگامیزی آب گریز, رنگامیزی غبار گریز, رنگ آمیزی سازه های صنعتی,رنگامیزی دستگاه ایرلس, رنگ آمیزی کشتی

فرآیند ضد آب سازی, آببندی نمای رومی,آببندی نمای سیمانی,آببندی سطوح سیمانی,آببندی سطوح سنگی,آببندی نمای آجری,آببندی سنگ نما,آب بندی سطوح سیلیسی, ضد آب کردن نمای رومی,ضد آب کردن نمای سنگ,ضد آب کردن نمای سیمانی,ضد آب کردن نمای آجر,آب بندی دیوار سنگی,آببندی دیوار سیمانی,آببندی دیوار آجری,ضد آب کردن سنگ نما,عایق بندی نمای سیمانی در ارتفاع,عایق بندی نمای سیمانی با راپل,عایق بندی نمای سیمانی بدون داربست,عایق بندی نمای سیمانی با طناب,عایق بندی نمای رومی,عایق بندی نمای رومی با طناب,عایق بندی نمای رومی بدون داربست,عایق بندی نمای رومی در ارتفاع,عایق بندی نمای رومی با راپل,نانو کردن سنگ نما,نانو کردن نمای آجری,نانو کردن آجر,نانو کردن نمای سیمانی,نانو کردن نمای رومی,نانو کردن سطوح سیلیسی,ضد آب سازی نمای ساختمان خدمات راپل,ضد آب سازی سطوح خدمات راپل,خدمات راپل فرآیند ضد آب سازی,ضد آب کننده نفوذی خدمات راپل,پوشش ضد آب کار در ارتفاع,محصولات ضد آب کننده خدمات راپل, ضد آب سازی نمای ساختمان به روش راپل,آب بندی نما خدمات راپل,نانو تکنولوژی,شرکت 7 یاقوت,شرکت کار در ارتفاع 7 یاقوت, ضد آب کردن شیشه نما بدون داربست,آب بندی شیشه,آب بندی نمای کامپوزیت,آب بندی نمای فریم لس,آب بندی نمای کرتین وال,درزبندی دیوار سنگی,درزبندی دیوار آجری,درزبندی دیوار سیمانی ,درزبندی نمای کامپوزیت,درزبندی نمای فریم لس,درزبندی سنگ نما,بند کشی نمای ساختمان در ارتفاع,بند کشی نمای ساختمان بدون داربست,سیمانکاری نما بدون داربست,سیمانکاری نما با طناب,سیمانکاری نما با راپل,سیمانکاری نمای ساختمان با طناب,سیمانکاری نمای ساختمان با راپل,سیمانکاری نمای ساختمان در ارتفاع,سیمانکاری با طناب,سیمانکاری بدون داربست,سیمانکاری در ارتفاع,سیمانکاری با راپل,سیمانکاری دیوار,سیمانکاری دیوار با طناب,سیمانکاری دیوار با راپل,سیمانکاری دیوار بدون داربست,سیمانکاری دیوار در ارتفاع, سیل کاری خدمات راپل,سیل کاری شيشه خدمات راپل,سیل کاری نما خدمات راپل,شرکت هفت خوشه, شرکت کار در ارتفاع هفت خوشه,آب بندی و درزبندی در ارتفاع, خدمات صنعتی آب بندی در ارتفاع, آب بندی مناطق غیر قابل دسترس,آب بندی تکنیک دسترسی با طناب, آببندی و پرکردن درزها درزبندی, خدمات آب بندی و درزبندی, ضد آب کردن سطوح بیرونی, بند کشی نمای ساختمان, آب بندی سطح نما, تعویض شیشه, آب بندی, درزبندی نمای شیشه ای,آب بندی بدون نیاز به داربست, عایق بندی نمای ساختمان, عایق بندی رطوبت, عایق بندی حرارت, عایق بندی صوت, درزبندی نمای فریم لس, درزبندی نمای کرتین وال,درزبندی نمای ساختمان,مصالح نانو,نانو کردن سنگ نما,نانو کردن نمای آجری,نانو کردن آجر,نانو کردن نمای سیمانی,نانو کردن نمای رومی,نانو کردن سطوح سیلیسی,نانو کردن سنگ نما,نانو کردن نمای آجری,نانو کردن آجر,نانو کردن نمای سیمانی,نانو کردن نمای رومی,نانو کردن سطوح سیلیسی,ضد آب کننده با قابلیت تنفسی خدمات راپل,راپل ضد آب سازی مصالح ساختمانی,نانو تکنولوژی کار با راپل,ضد آب سازی بتن خدمات راپل,روش اجرای پوشش نانونمای ساختمان,نانونمای ساختمان,نانو نما محلول آبگریز,نانو پوشش نما,مجری نانو نمای ساختمان,پوشش نانو,نمای نانو,ضد آب کردن نما,نانو کردن نما,اجرای پوشش نانو روی نما,اجرای نانو نما,نانو نما,ضد آب کردن نمای ساختمان,پوشش نانو بر روی نمای خارجی,پوشش نانو بر روی نمای سیمانی,پوشش نانو بر روی نمای سنگی,پوشش نانو بر روی نمای آجری,پوشش نانو دیوار,مجری پوشش نانو نما,فناوری نانو نمای ساختمان,نانو برای سنگ و سیمان,نانو پوشش آب گریز نمای ساختمان و سطوح جذبی,ضد شوره کردن آجر,نانو نمای کنیتکس,فناوری نانو در صنعت ساختمان,

تلفن تماس : 09128930060

تلفن تماس : 09126801556